Allerheiligen en Allerzielen

Voor Christenen speelt  de verering van de overledenen een grote rol. Dit hangt nauw samen met ons verrijzenisgeloof. De mens is niet bestemd voor dood en ondergang. Als gelovigen weten we dat Jezus, de Zoon van God, voor ons mensen geleden heeft en gestorven is. Maar na drie dagen is Hij opgestaan. Hij doet ons delen in het eeuwige leven bij God.

Dit verrijzenisgeloof vieren wij met het Feest van Allerheiligen en Allerzielen. Dan staan we stil bij onze eindbestemming, namelijk het hemelse geluk bij God. Op donderdag 1 november vieren we daarom om 9.30 uur de plechtige Hoogmis in de Catharinakerk te Buchten.

 

Heer, geef de zielen van de overledenen de eeuwige rust.

En het eeuwige licht verlichte hen.

 

 

Ook zullen er weer de Allerzielenloven met grafzegening plaatsvinden.

Willibrorduskerk Obbicht op zondag 28 okt. om 14.00 uur.

Martinuskerk Born op zondag 28 okt. om 15.00 uur.

Catharinakerk Grevenbicht op zondag 28 okt. om 15.30 uur.

Catharinakerk Buchten op zondag 4 nov. om 14.00 uur.

Martinuskerk Holtum op zondag 4 nov. om 15.30 uur.

Een reactie plaatsen