Communiefeest in Born

Binnenkort is het weer zover: dan vieren 34 jongens en meisjes uit Born hun Eerste Heilige Communie. Na maandenlange voorbereiding is de dag aangebroken dat ze voor de eerste keer in hun jonge leven de Heilige Hostie, het Lichaam van Christus, mogen ontvangen. Het Sacrament van de Communie is een groot geheim. Maar vaak kun je juist door de beleving en de openheid van kinderen de werkelijkheid van dit Sacrament ervaren. Immers kinderen zijn onbevooroordeeld en met hun kinderlijke ogen een zuiver blik op de werkelijkheid. Niet voor niets leert Jezus ons hoe belangrijk het getuigenis van kinderen kan zijn als Hij zegt: “Als je niet wordt als de kleine kinderen, zul je het Rijk der Hemelen niet binnengaan.” We bidden dat al onze Communicantjes hun ontvankelijkheid voor Jezus in de H. Communie mogen bewaren. En dat zij met onze hulp en door ons gebed steeds meer mogen groeien in hun vriendschap met Jezus. We wensen alle Communicantjes een mooie en gezegend Communiefeest toe.

Eerste Communie BS. Swentibold: donderdag 10 mei a.s. om 10.30 uur
Eerste Communie OBS. De Wissel: zondag 13 mei a.s. om 10.30 uur

Beide Communievieringen vinden plaats in de Martinuskerk te Born. U bent allen van harte welkom.

Een reactie plaatsen