Uitnodiging filmmiddag Buchten

In navolging van Obbicht gaan we ook in Buchten één keer per maand een film bekijken.

Op donderdagmiddag 23 januari, vanaf 13.30 uur, kijken we in het parochiecentrum  in Buchten (Dorpstraat 34) naar een film over een jonge vrouw die in een afgelegen dorpje op het Engelse platteland woont. Zonder een duidelijke richting in haar leven, verandert de eigenzinnige en creatieve 26-jarige constant van job. Haar vrolijke voorkomen wordt op de proef gesteld, wanneer ze weer eens van werk verandert.

Na het vertonen van de film willen we, onder het genot van een kopje koffie of thee, dieper op het inhoudelijke van de film ingaan door er samen over van gedachten te wisselen.

Iedereen is van harte  uitgenodigd. Nodig ook anderen uit om mee te komen.

De volgende filmmiddagen zijn op donderdag 20 februari en donderdag 19 maart.

Plaats een reactie