ZONDAGSMIS VANUIT NIEUWSTADT

Vanuit Nieuwstadt wordt de Heilige Mis elke zondag uitgezonden via Youtube. Wij willen u op dit aanbod wijzen i.v.m. het uitvallen van de Heilige Missen de komende weken in onze parochiekerken. De missen vinden plaats  op zondag in de St. Johannes de Doperkerk te Nieuwstadt en beginnen om 10.50 uur. De missen zullen gecelebreerd worden door Deken Lauvenberg, Pastoor Houwman en Kapelaan Amir, helaas zonder de aanwezigheid van kerkgangers. 

Druk op onderstaande link om de mis te kunnen volgen.

–>HEILIGE MIS NIEUWSTADT<–

De bisschoppen wijzen  op de mogelijkheid om thuis op zondag de Eucharistie op televisie te volgen, via KRO-NCRV, vanaf 10.00 uur op NPO 2. Verder zendt radio Maria iedere ochtend en avond een Eucharistieviering uit om 09.00 uur en 19.00 uur.

 

 

Plaats een reactie